Misja

Naszym głównym celem jest sukces Państwa sklepu second hand. Jako profesjonalny importer odzieży używanej dążymy do tego, aby nasze dostawy były zawsze atrakcyjne i przyciągały do Państwa jak najszersze grono klientów. Na jej podstawie nawiązujemy stałą i satysfakcjonującą współpracę. Aby jednak do niej doszło organizowany przez nas hurt musi odbywać się na jasnych i przejrzystych zasadach. Uczciwość, dbałość o jakość oraz konkurencyjne ceny – to właśnie pod tymi wartościami kryje się misja naszej hurtowni. Dlatego pozwólcie Państwo, że je pokrótce przedstawimy.

Uczciwość

Wydawałaby się, że jest to wartość, która nie powinna podlegać dyskusji. Niestety, sami wielokrotnie padliśmy ofiarą nieuczciwych zachowani, co jednak wcale nie zraziło nas do działalności w branży. Wręcz przeciwnie, tylko przekonało nas do słuszności naszych wartości. Nieuczciwe hurtownie odzieży używanej szybko zniknęły z rynku Natomiast, my stale poszerzamy swoją działalność, zdobywając kolejnych klientów. Duże doświadczenie i znajomość duńskich realiów sprawiło, że nawiązaliśmy relacje z dostawcami, którzy nigdy nas nie zawiedli i szybko zdobyli nasze zaufanie. Dlatego możemy z pełnym przekonaniem zapewnić Państwa o wysokiej jakości oferowanej odzieży używanej. Ubrania w naszych sortach pochodzą w 100% z bardzo dobrej jakości „oryginału”. Możemy z czystym sumieniem zapewnić Państwa, że nie znajdziecie tutaj zwrotów posklepowych oraz z sortowni, ani innych niepotrzebnych produktów. Doskonale rozumiemy oczekiwania i wymagania naszych klientów, dlatego działamy według prostej i dla nas oczywistej zasady: Oferuj tylko to, co sam chciałbyś kupić. Dlatego umożliwiamy naszym klientom przejrzenie towaru przed zakupem.

Jakość

Jako doświadczony importer odzieży używanej zwracamy szczególną uwagę na źródło naszych dostaw. Kiedy zapoznaliśmy się z rankingami zadowolenia i zamożności, wybór musiał paść na Danię – kraj, który we wspomnianych badaniach zawsze zajmuje szczytowe miejsca. Tamtejsze społeczeństwo decyduje się na zakup nowych ubrań, rezygnując nawet z tych, dopiero co zakupionych. Dzięki temu, w naszej ofercie znajdziecie Państwo ubrania najwyższej jakości, wśród których znajdują się produkty takich marek jak H&M, Zara, Vero Moda, Promod, Only, Fransa, Vila, Milla, Sisters Point, Paprika, Tommy Hilfiger, Adidas i Ralph Lauren. Przyznacie Państwo, że ta lista jest naprawdę imponująca.

Cena

I w ten sposób przechodzimy, do kluczowego dla Państwa elementu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wypracowaniu skutecznej strategii działania udało nam się ograniczyć koszty do minimum. Na atrakcyjność naszej oferty wpływa fakt, że jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej, posiadającym sprawdzone źródła dostaw. To właśnie dlatego możemy zaproponować towar w naprawdę korzystnej cenie.